Skoči na glavno vsebino

Prvošolčki smo se danes končno odpravili na Kope, v zimsko šolo v naravi, ki smo jo zelo dolgo pričakovali. Staršem smo pomahali v slovo, jih poljubčkali in jih potolažili, naj ne bodo žalostni, medtem ko nas ne bo. Ravno v času šolske malice smo postali zelo lačni in hitro zavili na Trojane, da smo se okrepčali za nadaljnjo pot. Na Kopah sta nas pričakala sončno vreme in prenovljen Grmovškov dom. Po kosilu smo se razdelili po sobah in hitro preoblekli v smučarska oblačila. Opravili smo prvi smučarski preizkus in se razdelili po skupinah. Učiteljice so nam razdelile dnevnike zimovanja, v katere bomo vsak dan skrbno beležili naša doživetja. Po večerji s kar štirimi različnimi izbirami je sledilo druženje po sobah, priprava za jutrišnji dan in čas za sladke sanje.

(Skupno 2.735 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost