Skoči na glavno vsebino

Praznični čas je čarobni čas. V nas vzbudi tiho pričakovanje in nežno vznemirjenje. Hrepeneče se rojevajo nove sanje, v mislih odzvanjajo božične melodije. Topli stiski rok vzbujajo toplino in domačnost, iskrice v naših očeh še bolj zažarijo, plamen ljubezni pogreje naša srca.  To je pravi pravljični čas.

Tudi na naši šoli smo si pričarali praznično vzdušje s prireditvijo Praznični čas, pravljični čas, ki je potekala v četrtek, 19. 12. 2019, v Skali. Z njo smo obeležili tudi dan samostojnosti in enotnosti. Nastopajoči učenci so razmišljali o  radostih prazničnega časa in vrednotah, na katere pogosto pozabljamo. Svoje misli so izrazili s petjem, plesom, deklamacijami in dramsko igro ter tako odprli vrata čarobnim praznikom.

Življenje je samo po sebi najbolj čudovita pravljica – naj bo tako tudi v novem letu. Srečno!

Patricija Krebelj, Jana Špilar Dodič

(Skupno 816 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost