Skoči na glavno vsebino

Na veselo praznovanje v decembru smo se na podružnici pričeli pripravljati že sredi novembra. Pri interesni dejavnosti smo pridno vadili glasbene, plesne in dramske točke. Voščilnice, smrečice, balončke in skodelice smo izdelovali v okviru dnevov dejavnosti. Pri predmetu SPO pa so učenci 1. in 2. razreda pekli medenjake. Izdelke smo za prostovoljne prispevke ponudili obiskovalcem na dan prireditve.

20161219_102417-splet

img_0432-splet

img_0435-splet

V torek, 20.decembra pa smo izvedli novoletno prireditev z obiskom Dedka Mraza. Učenci 1. in 2. razreda so obeležili državni praznik z veznim tekstom, deklamacijami in petjem pesmi, nato pa so učenci 3. in 4. razreda zaigrali dramsko igrico Dobri snežak. Za veselo vzdušje pa so učenci poskrbeli z igranjem na harmonike in plesom.

img_0447-splet

 

img_0460-splet

img_0465-splet

img_0468-splet

Vsi skupaj smo bili veseli obiska Dedka mraza in z dobro voljo zakorakali v praznične dni.

(Skupno 83 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost