Skoči na glavno vsebino

Vabimo Vas na predavanje Čigava odgovornost so otrokove dolžnosti, ki bo v torek, 21.11.2017, ob 16.30 uri v  učilnici biologije. Srečanje bo vodila mag. Maja Planinc, zaposlena na Unicef- u, kot organizatorka  izobraževanja za razvoj.

Spregovorila bo o ozaveščanju odraslih, da bomo lahko s svojim zgledom naučili otroke sprejemanja svojih odgovornosti in družbeno sprejemljivega odzivanja v primeru kršenja  njihovih pravic.

Po predavanju bo sledila popoldanska govorilna ura. Starše učencev 6.razredov pa vabimo ob 18.00, prav tako v biološko učilnico, še na srečanje z dr. med.  Orhidejo Dimc, ki vam bo predstavila možnost cepljenja proti humanim papiloma virusom (HPV) in odgovorila na vaša vprašanja.

                                                                                            Vabljeni!

 

(Skupno 110 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost