V četrtek so učenci med odmorom za malico pod smrečico opazili darili ter pismo. V pismu se je dedek Mraz otrokom zahvalil za lepo pripravljene nastope na prireditvi in prijetno družbo. Napisal jim je, naj se imajo radi, se čim manj prepirajo ter ubogajo starše in učiteljice, naslednje leto pa da jih zopet obišče. Učenci so se pisma in daril zelo razveselili. Seveda je temu sledil podaljšan odmor, da so se lahko v miru poigrali.

Na zadnji šolski dan pa so si učenci v dvorani Krpanovega doma ogledali slovenski film Kapa, ki je s svojo ganljivo zgodbo na obraze (predvsem učiteljic) izvabil tudi kakšno solzo.

Spoštovani starši, v prihajajočih dneh vam želimo obilo prijetnega druženja, predvsem v krogu najbližjih.

Toplini vsa vrata naj božič odpre,
naj se srečno obdobje za vas začne.
A leto prihodnje naj zdravja vam da,
sreče, ljubezni pa v čaši brez dna!