Skoči na glavno vsebino

PRIZNANJE ZA MEDTWINNING PROJEKT: The Round Table (Okrogla miza)

Osnovna šola Pivka je vključena v novem Medtwinning projektu, ki ga je zasnoval direktorat za mednarodne zadeve v okviru italijanskega ministrstva za šolstvo. Projekt povezuje evropske šole s šolami iz držav sredozemskega morja in sicer iz Alžirije, Jordanije, Moroka, Israela in Egipta.
Medtwinning projekt ‘The Round Table’, ki smo ga oblikovali in koordinirali skupaj s šolo IIS Carlo Urbani iz Rima in jordansko šolo Al-Jubieha School, je bil izbran med pet najboljših medtwinning projektov v Evropi in je na zaključni konferenci medtwinning projektov v Rimu, ki je potekala od 15. -16. maja 2008, bil predstavljen in dobil priznanje s strani italijanskega Ministrstva za izobraževanje. Projekt je tudi zajet v zborniku primerov dobre prakse, ki bo predstavljen v Bruslju kot nova izobraževalna strategija v evropskem šolskem sistemu.

Koordinatorka projekta: Magdalena Bobek

   

 

 

 

 

 

(Skupno 45 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost