Skoči na glavno vsebino

Danes so avlo šole že v jutranjih urah napolnili dosti bolj razposajeni glasovi, kot je bila med šolskim letom ob ponedeljkih zjutraj navada. Zadnji junijski ponedeljek je namreč pomenil tudi zadnji šolski dan in začetek poletnih počitnic.

Dan smo pričeli s slovensko himno in z razmislekom o domovini ter vsem, kar nam ta daje. Tako smo s ponosom obeležili 25. junij – dan državnosti. Veseli pesmi je sledil nagovor ravnateljice, ki je vsem zbranim čestitala za uspešno prehojeno pot in dobro opravljeno delo, najuspešnejšim učencem in učenkam pa za dosežke podelila tudi priznanja. Zaželeli smo si počitnic, ki bi nas napolnile z novimi močmi, da bo jeseni nov začetek poln poguma in zagnanosti. Počitniškemu programu je sledila podelitev spričeval, nato pa smo zadovoljnih obrazov na široko odprli šolska vrata ter stekli počitnicam naproti. Se vidimo jeseni!

Tadeja Logar

(Skupno 594 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost