Skoči na glavno vsebino

Tudi letos smo za prvošolce pripravili slavnostni sprejem v športni dvorani Skala. Na šolska pravila jih je najprej  na hudomušen način opozorila Pika Nogavička, ki se je tudi sama odločila hoditi v šolo.

Prvošolce in njihove starše so nato  nagovorili ravnateljica  Alenka Tomšič, župan Robert Smrdelj, predsednik Sveta za preventivo in vzgojo v cestnem prometu Ernest Margon in predstavnik Združenja šoferjev in avtomehanikov Jože Smrdelj.

V šolsko skupnost jih je namesto predsednice šolske skupnosti Polonce Šeško s simboličnim darilom – knjižico sprejela Lea Pašić Želko. Ob zaključku so se prvošolci posladkali s torto.

Zahvaljujemo se donatorjem, in sicer Občini Pivka, Mladinski knjigi in Združenju šoferjev in avtomehanikov.

(Skupno 1.079 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost