Skoči na glavno vsebino

Leto je naokrog in spet je napočil čas, ko se najboljši pevci z vseh koncev naše države srečajo na prav posebnem dogodku – Slovenskem otroškem zboru. To je projektni zbor, ki se konec junija zbere v Zavodu sv. Stanislava v Ljubljani.

Letos so teden dni prepevali pod vodstvom Damjana Močnika in Nadje Janežič. Pripravili so samostojni koncert, ki so ga v petek izvedli v lepem ambientu cerkve svetega Marka v Kopru, v soboto pa v dvorani Marjana Kozine v Slovenski filharmoniji.

Na šoli smo veseli in ponosni, da se naši najboljši pevci vsako leto v tako velikem številu pridružijo Slovenskemu otroškemu zboru. Letos je prepevalo 90 pevcev, od tega kar devet Pivčanov: Ana Dekleva, Lana Kovšca, Neža Lenarčič, Tea Lutar, Veronika Marc, Neža Penko, Anja Sotlar, Lara Vadnjal in Hana Volk.

 

(Skupno 705 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost