Skoči na glavno vsebino

15.marca 2018 smo pričeli s snemanjem oddaje  RIBIČ PEPE, in sicer so učenci 3.a snemali v Parku vojaške zgodovine, kjer so se z Ribičem Pepetom pomerili v premagovanju ovir na poligonu, učenci  3.b pa na Gradu Prestranek  jahalne spretnosti. Zadnje snemanje bo 9. maja pred Krpanovim domom, na katerem bodo sodelovali tudi učenci s podružnične šole Šmihel.

Oddaja bo na sporedu na TV SLO1 v jesenskem času.

V sredo, 4.4.2018, so Ambrož, Fijona in Rebeka opravili snemanje uvodne pesmi za oddajo na RTV Slovenija v Ljubljani. Za skupno fotografijo smo jih prosili na hodniku, nato pa so se podali v svet studijskega snemanja. S svojo energijo, intonančno in ritmično točnostjo so navdušili tonskega mojstra, Ribiča Pepeta in Jožeta Potrebuješa iz skupine Čuki, tako da so predvideni čas snemanja več kot razpolovili.

Čestitamo za pogum in uspešno opravljeno delo!

 

 

 

 

(Skupno 121 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost