Skoči na glavno vsebino

V  skupnem imenu NIJZ in ministrstva prosimo, da šoli sporočite vsak primer, ko otrok zboli za nalezljivo boleznijo Covid-19. Le na ta način lahko šola izpelje vse predpisane postopke odzivanja o potrjenem primeru okužbe s SARS CoV-2 v zavodu, tako kot to določajo navodila NIJZ. S tem se v zavodu zagotovi omejevanje nadaljnjega širjenja okužbe s SARS CoV-2 in zavaruje druge otroke, zaposlene v zavodu ter posledično tudi njihove družine.

Prav tako tudi vi opozorite otroke, ki se pred šolo in drugje zbirajo v skupinah (npr. pri vstopu v šolo, pri čakanju na prevoz…), naj v takih primerih nosijo zaščitne maske in upoštevajo medosebno preventivno varnostno razdaljo.

Hvala za sodelovanje in lep pozdrav!    Ostanimo zdravi!

                                                                                                                        

(Skupno 104 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost