Skoči na glavno vsebino

Od 3. do 9. oktobra je potekal teden otroka z letošnjo osrednjo temo “SKUPAJ SE IMAMO DOBRO”.

Učiteljice na podružnični šoli smo se trudile, da bi ta teden učencem naredile bolj poseben, drugačen, zabaven in zanimiv. V ta namen smo jim malo drugače obarvale pouk pa tudi dejavnosti po njem. Želele smo, da imajo lep teden in da vidijo, da se imamo skupaj res lahko dobro.

Učenci so tako uživali v dnevu brez domače naloge, imeli pouk v naravi, dan v pižami, igrali so družabne igre in prinesli svoje najljubše igrače. Sprostili so se ob glasbi in plesu ter uživali v ogledu filmov. Spekli so celo pokovko in si pripravili pravi kino. V narobe dnevu so se lahko preizkusili v vlogi učitelja, domačo nalogo pa je bilo zabavneje pisati pod mizo kot na njej.

Otroci so uživali in že sprašujejo, ali bomo imeli še kdaj tako posebne in zabavne dni.

(Skupno 116 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost