Skoči na glavno vsebino

Šola razpolaga z učbeniškim skladom. Učenci si lahko izposodijo komplet učbenikov za tekoče šolsko leto. Ob koncu leta mora učenec vrniti nepoškodovane učbenike. Če učenec vrne poškodovan ali uničen učbenik, mora učbenik odkupiti. Šola omogoča izposojo učbenikov od 1. do 9. razreda.

Tudi v šolskem letu 2015/2016 vso izposojo učbenikov krije Ministrstvo za šolstvo in šport. Vsi učenci OŠ Pivka postanejo ob vstopu v šolo uporabniki učbeniškega sklada OŠ Pivka, zato ne bomo izdajali naročilnic za izposojo učbenikov. Če si kdo od učencev ne želi izposoditi učbenikov iz učbeniškega sklada, naj se oglasi v šolski knjižnici in to pisno sporoči.

Učencem tudi ne bomo izdajali natisnjenega seznama delovnih zvezkov in potrebščin za šolsko leto 2015/2016. Seznam posredujemo v elektronski oblik obliki. Objavljen je na spletni strani šolske knjižnice OŠ Pivka.

Če kdo nima možnosti si seznam natisniti, naj se oglasi v šolski knjižnici, da mu izročimo seznam delovnih zvezkov in potrebščin, ki jih potrebuje v naslednjem šolskem letu.

Delovne zvezke in potrebščine starši kupijo sami v knjigarnah Sponkca, DZS, Kopija nova Mladinska knjiga idr.. Lahko jih naročite tudi pri ponudnikih  preko spleta. V tem primeru dobite nakupljene učbenike domov v paketu po pošti. Šola ne določa cen, ampak samo prevzema cene, ki jih posredujejo založbe. Za pravilnost podatkov naročil delovnih zvezkov in potrebščin ponudnikov ne odgovarjamo!

 

Šola razpolaga z učbeniškim skladom. Učenci si lahko izposodijo komplet učbenikov za tekoče šolsko leto. Ob koncu leta mora učenec vrniti nepoškodovane učbenike. Če učenec vrne poškodovan ali uničen učbenik, mora učbenik odkupiti. Šola omogoča izposojo učbenikov od 1. do 9. razreda.

Tudi v šolskem letu 2015/2016 vso izposojo učbenikov krije Ministrstvo za šolstvo in šport. Vsi učenci OŠ Pivka postanejo ob vstopu v šolo uporabniki učbeniškega sklada OŠ Pivka, zato ne bomo izdajali naročilnic za izposojo učbenikov. Če si kdo od učencev ne želi izposoditi učbenikov iz učbeniškega sklada, naj se oglasi v šolski knjižnici in to pisno sporoči.

Učencem tudi ne bomo izdajali natisnjenega seznama delovnih zvezkov in potrebščin za šolsko leto 2015/2016. Seznam posredujemo v elektronski obliki. Če kdo nima možnosti si seznam natisniti, naj se oglasi v šolski knjižnici, da mu izročimo seznam delovnih zvezkov in potrebščin, ki jih potrebuje v naslednjem šolskem letu.

Delovne zvezke in potrebščine starši kupijo sami v knjigarnah Sponkca, DZS, Kopija nova Mladinska knjiga idr.. Lahko jih naročite tudi pri ponudnikih  preko spleta. V tem primeru dobite nakupljene učbenike domov v paketu po pošti. Šola ne določa cen, ampak samo prevzema cene, ki jih posredujejo založbe. Za pravilnost podatkov naročil delovnih zvezkov in potrebščin ponudnikov ne odgovarjamo!

(Skupno 36 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost