Skoči na glavno vsebino

 V  četrtek,  13. 6. 2019,  se je 63  devetošolcev  OŠ  Pivka  na  valeti  v  dvorani Skala  poslovilo  od  osnovnošolskega  življenja in  učiteljev,  ki  so  jih  vseh devet let  bogatili  z  znanjem  in  izkušnjami. Prispeli   so namreč na  prvo pomembnejše  križišče  življenja  in jeseni   jih  bodo poti vodile  v  različne srednje  šole  na  vse  strani.

V  programu,  ki  so  ga  devetošolci  pripravili  z  razredničarkami,  so  se  učenci  zazrli  v  preteklost  in  se  spomnili  svojih  prvih  korakov  ob  prestopu  šolskega  praga,  obudili  so   spomine  na skupna  potepanja  in zabavne  dogodivščine,  s  katerimi  so  začinili   osnovnošolski čas.  Vsi  trije  deveti  razredi   so  svojo  sled  pustili   tudi  na  krajših  filmih,  ki  so  jih  predstavili  staršem in  učiteljem, program pa  so obogatili še s petjem in plesom.

Številčna  generacija   je  dokazala,  da  se  z  delavnostjo, trudom  in  vztrajnostjo  marsikaj  doseže,  saj ni manjkalo  žlahtnih  priznanj,  ki  so  jih v osrednjem delu prireditve najzaslužnejšim   učencem  podelili  ravnateljica  Alenka  Tomšič, mentorji interesnih dejavnosti in knjižničarka.

Našim devetošolcem ob zaključku osnovnošolskega šolanja iskreno čestitamo in želimo lepe počitnice ter veliko uspeha na novih poteh!

(Skupno 1.190 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost