Skoči na glavno vsebino

1.4.2017 Drugi dan na Vojskem

Zbudili smo se ob zvokih harmonike, se oblekli in pojedli zajtrk. Zatem smo imeli nekaj prostega časa in nato smo, se odpravili na orientaciski tek. Pred tem pa smo smo iskali svoje čevlje, katere nam je ponoči za 1.april skril škrat Perkmandeljc. Pri teku smo morali ugotoviti kdo je ukradel diamantno ogrlico. Osumljenci so bili Marko, Darko, Jaka, Janez in Bojan. Med tekom smo opravili veliko detektivskih nalog. Morali smo poiskati in prinesti ogrlico, ki ni bila diamantna ampak iz slamic za pitje. Po tem teku smo imeli nekaj družabnih iger. Bilo je zelo lepo. Najbolj mi je bila všeč igra tipkovnica.Po kosilu so nas učitelji nahecali, da danes ne bo robotike ampak, da gremo na pohod. K sreči je bila to le šala. Na delavnici robotike smo sestavljali robote po skupinah in ga programirali na več načinov. Nato smo odšli na večerni sprehod do tekaške steze. Ko smo se vrnili, smo ob ognju jedli božansko sladico – čokolado v banani, pečeno na žerjavici. Po druženju ob večernem ognju, smo odšli spat.

Anja S.

(Skupno 102 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost