Skoči na glavno vsebino

Spoštovani.

Epidemiološke razmere dopuščajo sprejem obiskovalcev v šolo, zato vabimo devetošolce in njihove starše/skrbnike, da si v četrtek, 24. 3. 2022, ob 17.00 v živo ogledajo našo šolo. Pripravili smo voden ogled po šolskih prostorih, ki bo trajal 45 minut. Z veseljem bomo odgovorili na morebitna vprašanja in pojasnili dileme ob vpisu v srednjo šolo.

Veseli bomo obiska.

Za ogled šole se devetošolci oziroma njihovi starši/skrbniki prijavijo z obrazcem na spodnji povezavi.

Prijava na voden ogled šole

Vstop v šolo je mogoč z zaščitno masko.

Prosimo vas, če lahko preko svojega komunikacijskega kanala vabilo, ki je dostopno na spodnji spletni povezavi, posredujete devetošolcem in njihovim staršem/skrbnikom.

(Skupno 111 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost