Skoči na glavno vsebino

V ponedeljek, 14.10.2019, so imeli 9.razredi prav posebne delavnice.  K nam sta prišla Ajda in Žiga iz Zavoda Vozim ter izvedla delavnico VOZIM, VENDAR NE HODIM. Žiga nam je povedal svojo pretresljivo zgodbo o tem, kako je pri 20 letih imel prometno nesrečo, zaradi katere je sedaj na vozičku. Večkrat je poudaril, da je vozil po omejitvah, da ni bil pod vplivom alkohola, ampak to, da ni bil pripet, ga je skoraj stalo življenja. Prevelika hitrost neizkušenega voznika, ki se je zaletel vanj, je bila dovolj, da je Žiga poletel skozi okno in komajda ostal živ.

Poln optimizma in volje do življenja je učencem predajal sporočilo, naj bodo previdni na cesti, da je sicer življenje na vozičku tudi lepo (še vedno smuča, kolesari, ima družino, prijatelje,…), ampak brez njega (vozička) je mnogo lažje.

 

(Skupno 280 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost