Skoči na glavno vsebino

Letošnje šolsko leto je bilo za večino ljudi zelo spremenljivo; včasih razburkano, spet drugič pa umirjeno. Zato smo tudi zaključno prireditev popestrili z gusarsko posadko, ki je z nastopajočimi učenci iskala pot do zaklada. Nastopajoči so s svojimi točkami polnili skrinjo zaklada; z besedami, deklamacijo, ljudskim plesom ter Gregovim igranjem na harmoniko posvečeno naši domovini ob dnevu državnosti; s petjem pesmi otroškega, mladinskega in učiteljskega zbora, z ubranim in nežnim petjem Lare ter Fijone, ki jo je na kitaro spremljal Miha in pa še z nagajivim in razposajenim petjem in plesom učencev 1. in 2. razreda ter s plesnimi točkami Pikic. Prireditev sta z deklamacijo pesmi Ob koncu šolskega leta zaključili Nika in Ivana, nakar je sledil še govor ravnateljice, ki je ob koncu vse nastopajoče povabila k zadnji plesni točki. Gusarji so ves čas vneto iskali zaklad, a voditeljici Tajda in Nika sta vsem nam razkrili, da smo zaklad vsi skupaj, saj eden brez drugega ne moremo živeti in važno je le, da s skupnimi močmi pridemo do željenega cilja.

                                                                     Vodji prireditve: Špela Korent in Sabina Kernel

(Skupno 651 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost