Skoči na glavno vsebino
V četrtek, 9. 6. 2022, smo se udeležili finala v košarki 3×3 z ekipo deklet (Hana Pivk, Uli Smerdel, Naja Požar, Sofija Engelsberger, Uma L. Smerdel) in ekipo fantov (Samed Grošić, Nik Jović, Vili Podržaj, Aleks Tomažič, Jakob Šabec, Gal Štembergar, Matic Debevec, Jure Šabec).

Dekleta so se uvrstila v polfinale po tesni zmagi na OŠ Grm (Novo Mesto). V polfinalu so morale priznati premoč, kasnejšim zmagovalkam, osnovnošolkam iz Ljubljane (OŠ Hinka Smrekarja). V tekmi za tretje mesto jim je sreča obrnila hrbet in so po podaljšku in pravem festivalu trojk, izgubile za eno točko.

Fantje so pokazali, da jim letos v Sloveniji ni para. Vse tekme so zanesljivo dobili ter osvojili naslov DRŽAVNIH PRVAKOV!

Vsem iskreno čestitamo!

(Skupno 761 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost