Skoči na glavno vsebino

V četrtek, 23.3.2023, je v Ljubljani potekalo državno tekmovanje osnovnih šol v streljanju z zračnim orožjem za šolsko leto 2022/2023. Med tekmovalci, ki so se pomerili v disciplini serijska zračna puška učenci posamezno letnik 2010 in mlajši, se je odlično odrezal Anže Štavar.

Tekmovanje je potekalo v prijetnem vzdušju, vendar kljub temu z veliko mero resnosti in profesionalizma. Tekmovalci so pokazali izjemne strelske sposobnosti, kar je vodilo do izjemnih rezultatov.

Anže se je med 24 tekmovalci odlično odrezal, saj je dosegel 5. mesto. Kljub svoji mladosti je s svojo natančnostjo in mirno roko premagal večino tekmecev. Na najvišjih mestih so bile razlike zelo majhne, saj je od možnih 200 dosegel 179 krogov in tako zgrešil prvo mesto za samo tri kroge.

Tekmovanje je bilo tudi priložnost za promocijo tega športa med mladimi ter za spodbujanje zdravega načina življenja.

Anže si z odličnim rezultatom zagotovo zasluži čestitke in vzpodbudo za nadaljnje dosežke. Verjamemo, da bo nadaljeval svojo športno pot in še naprej dokazoval svoje strelske sposobnosti.

(Skupno 136 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost