Skoči na glavno vsebino

Učenke in učenci 3. razreda Osnovne šole Pivka smo zaključili z dejavnostmi, ki so potekale v okviru mladinskega literarnega festivala Bralnice pod slamnikom. Brali smo poučne knjige in druge knjige pisateljice Barbare Hanuš.

10. marca 2020 smo v knjižnici gostili pisateljico, knjižničarko in učiteljico mag. Barbaro Hanuš.

Za srečanje so učenci pripravili kratek kulturni program, na katerem so se predstavili z recitacijami in petjem. V slovenskem in hrvaškem jeziku so prebrali zgodbico o Jakobu in muci Mici. Pri pouku so učenci spoznavali knjigo Križkraž Slovenijo spoznaš. Na srečanju so reševali naloge o Sloveniji s pomočjo programiranja Bee Bota. Gostji so postavljali vprašanja o delu, ki ga opravlja, knjigah in prostem času. V sproščenem in zanimivem pogovoru so učenci spoznavali njen poklic in delo.

Srečanje smo zaključili s popravljanjem napak, ki jih je naredil škrat.  Z zamenjavo ene črke v besedi so dobili novo besedo.

Vsi smo na druženju zelo uživali.

Mirjam Šatej Cucek in Slavka Glažar

    

(Skupno 236 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost