Skoči na glavno vsebino

V sredo, 27. 2. 2019, smo štiri učiteljice in skupina učencev skupaj preživeli čudovit počitniški dan. Z vlakom smo se odpeljali v Koper.

Da so učenci lažje sodelovali v dejavnostih smo se razdelili v dve skupini.

Obiskali smo knjižnico Srečka Vilharja v Kopru, mladinski oddelek, kjer nam je knjižničarka pripravila pravljično uro in nas popeljala po knjižnici. Učenci so lahko prelistali knjige, ki so jih zanimale.

V Hiši eksperimentov so si učenci nabirali spoznanja s področja naravoslovja na zanimiv in zabaven način. Sami so izvajali poskuse in raziskovali, nato pa so s pogovorom z vodjo dejavnosti prišli do željenih odgovorov.

Privoščili smo si kos pice in odšli še na sprehod ob morju. Ustavili smo se v parku, dan pa zaključili na igralih.

V večernih urah smo se razigrani, zadovoljni in polni vtisov vrnili v Pivko.

Slavka Glažar

 

(Skupno 260 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost