Skoči na glavno vsebino

Prvi dan v CŠOD Breženka je za sedmošolce potekal precej aktivno. Na poti do cilja smo si ogledali vasico Osp, spregovorili nekaj o kraškem robu in naravni plezalni steni.
Nato smo se podali do Fiese. Ko smo prispeli na cilj, smo se namestili po sobah, spoznali pravila hišnega reda ter imeli kosilo. Po kratkem počitku pa so že sledile nove naloge. Razdelili smo se v skupine. Prva polovica učencev je usvajala tehniko nordijske hoje, druga pa nova znanja o jezerih v Fiesi in okolici s pomočjo delovnih listov. Čez čas so se skupine zamenjale. Sledilo je nekaj časa za skupne družabne igre, večerja in nato večerni sprehod do Pirana. V dom smo prišli prijetno utrujeni in se kmalu odpravili spat, da si naberemo moči za nove izzive, s katerimi se bomo soočili.

(Skupno 394 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost