Skoči na glavno vsebino

“Pred mano lep in krasen dan, kot iz sanj…” tako smo si prepevali, ko smo se zjutraj prebudili v sončno jutro.

Dopoldne smo preživeli v pisani družbi živali. Po naših rokah so se sprehajali in plazili paličnjaki, deguji, hrček in kača Boris. Spoznali pa smo se tudi z zelo močno želvo Natašo, škorpijonom in legvanom Gringom, ki mu je zelo godilo božanje. Izvedeli smo veliko novega predvem pa bili veseli, da smo lahko od blizu spoznali te čudovite živali.Polni vtisov smo se nato preizkusili v prvi pomoči in ugotovili kako koristno je to znanje. Za piko na i zadnjemu dnevu, pa sta nas obiskali še dve reševalni psički, ki sta nas navdušili s svojo prijaznostjo in znanjem. Eni smo skrili epruveto z eteričnim oljem klinčkov, drugi pa smo se skrili sami. Ko sta našli kar sta iskali, sta nas opozorili z laježem in t.i. zamrznitvijo, dvisno od tega za katero vrsto iskanja sta izučeni.

Čakalo na s je še zadnje slastno kosilo in vožnja proti domu, ki je minila v znamenju smeha in petja.

(Skupno 309 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost