Skoči na glavno vsebino

V deževnem jutru smo začeli dan s plavalnim tečajem. Po malici nas je ponovno obiskal glasbenik in poznavalec istrske ljudske glasbe Marino Kranjac. Predstavil nam je ljudska glasbila iz severne Istre, nanje zaigral ljudske pesmi, nato pa so se v igranju na glasbila preizkusili tudi učenci. Z njegovo pomočjo smo izdelali piskalo nunalce, ki ga bodo učenci odnesli domov. V tem dopoldnevu so učenci 2.b spoznavali tipične sredozemske rastline. Po kosilu pa smo nadaljevali s plavalnim tečajem. Sledil je sprehod do veslaškega kluba v Ankaranu.

Jutri, v petek, 18.5.2018 bodo učenci opravili plavalni preizkus, nato pa se bomo z ladjico odpeljali v Koper in spoznavali mestne znamenitosti.

V Pivko bomo prispeli okrog 15.30.

 

(Skupno 188 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost