Skoči na glavno vsebino

Tudi naša šola sej priključila projektu DROBTINICA  pod okriljem Rdečega križa Postojna, ki bo potekal v soboto, 8.10.2016, od 8.00 do 13.00 v ŠPARU v Pivki.

Učenci bodo skupaj z učiteljicami na stojnici menjavali dobrine z mimoidočimi in zbirali prispevke. Zbrani prispevki bodo šli v dobrodelni sklad na šoli, za pomoč našim učencem, katerih družine so se znašle v finančni stiski. Na stojnici bomo ponudili domače izdelke/pridelke, zato jih na šoli zbiramo  do petka, 16.10.2015. To naj bi bila hrana, ki jo imamo doma, kot npr. jabolka ali drugo sadje, domača marmelada, kompoti, vložena zelenjava, sir ipd.
Akcijo Drobtinica podpirajo Mercator, Tuš in Špar in tudi donirajo sredstva za pomoč otrokom v stiski in poteka po vsej Sloveniji.

(Skupno 61 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost