Skoči na glavno vsebino

V tednu od 14. do 18.3.2016 je bilo na naši šoli zelo živahno. Učenci so se pod mentorstvom učiteljev pridno pripravljali za nastop na koncertu, ki smo ga izvedli v petek, 18.3.2016, od 18.00 dalje v športni dvorani Skala. Našemu vabilu so se odzvali Kalamari, Brkinski trio, Harmonikarski orkester Nika Polesa, Stendbaj in Biseri, nastopili pa so še otroci iz vrtca, Pikice in Pike, folklorna skupina ter šolski ansambel. Celotno prireditev je vodila igralka Nataša Tič Ralijan, ki je s svojimi šalami zabavala občinstvo.
Pri  organizaciji koncerta pa so nam pomagali tudi: Občina  Pivka, SAZAS, Radio 94, Pekarna Postojna d.o.o., Geaprodukt d.o.o., Ivan Matko, Ekološka kmetija Andrejčkovi.

Vsem se iskreno zahvaljujemo, saj smo z združenimi močmi zbrali 1695 evrov za šolski sklad.

(Skupno 147 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost