Skoči na glavno vsebino

Drugi dan v CŠOD-ju smo preživeli aktivno. Dopoldne smo se preizkusili v plezanju na kar 10,5 m visoko plezalno steno. Vsi smo zagnano zagrizli v steno, nekateri pa smo vrh dosegli celo dvakrat. Druga skupina je dopoldne izkoristila za spoznavanje vremena in naprav za opazovanje vremena.

Po kosilu in popoldanskem počitku se je prva skupina zapodila na lov za škratom Čatežem. Škrata že zelo dolgo ni nihče videl in mi smo bili zadnje upanje, da Čateža najdemo še preden za vedno izgine. Kar dolgo smo se trudili, vendar smo na koncu le našli pismo, kjer smo izvedeli kje se škrat potika. Kje je, pa naj zaenkrat ostane skrivnost.

Druga skupina se je med tem preizkusila v orientaciji. Spoznali so zemljevid in kompas, ter se jih naučili tudi uporabljati. Kompas smo tudi sami izdelali.

Po večerji je sledil še večerni pohod z lučkami. Še predno pa zatisnemo oči nas čaka še pravljica.

(Skupno 441 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost