Skoči na glavno vsebino

Na pustni torek 1. 3. 2022, je na naši šoli potekalo državno tekmovanje v košarki za dekleta. Namesto pustnih mask so dekleta oblekla košarkarske drese. Na četrtfinalno tekmovanje so se v skupini 9. uvrstile OŠ Šturje Ajdovščina, OŠ Jakoba Aljaža Kranj in naša šola OŠ Pivka. Prvo tekmo je po zanimivi in napeti končnici z rezultatom 46:39 dobila osnovna šola Šturje. Drugo tekmo je po občutni kakovostni razliki v znanju, z rezultatom 43:18 ponovno dobila OŠ Šturje. Tretjo tekmo so pokazala svoje znanje tudi naša dekleta in z rezultatom 41:12 prepričljivo zmagala. Končni vrstni red je bil sledeč:

  1. mesto OŠ ŠTURJE Ajdovščina
  2. mesto OŠ PIVKA
  3. mesto OŠ JAKOBA ALJAŽA Kranj

V polfinalno tekmovanje je napredovala OŠ ŠTURJE Ajdovščina.

Vsem dekletom čestitamo za borbeno igro in odličen pristop!

(Skupno 217 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost