Skoči na glavno vsebino

V petek, 12. 5. 2023, je bil za učenko naše šole Aniko Udovič prav poseben dan. Sodelovala je na natečaju Evropa v šoli, katerega tema je bila »Vzgoja za mir».

Na fotografskem natečaju je s fotografijo z naslovom »Mir je močnejši« mentorice Mateje Mezgec Pirjevec, dosegla 1. mesto v državi v kategoriji sodelujočih učencev 3. triade. V Muzeju narodne osvoboditve v Mariboru je prejela priznanje, z ostalimi nagrajenci pa se je udeležila tudi delavnic in predavanj, ki so se navezovale na odnose med ljudmi, strpnost, predsodke in stereotipe, ki se pojavljajo v našem vsakdanjem življenju in se jih pogosto niti ne zavedamo.

Po zaključenem predavanju je sledil še kratek ogled muzeja, kosilo  in povratek v Pivko v poznih popoldanskih urah.

Koordinatorke projekta: Mateja Mezgec Pirjevec, Anja Kaluža, Maja Mladenović

(Skupno 296 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost