Skoči na glavno vsebino

Četrtek, 6. april 2017 je bil za mlade pevce iz pivške in postojnske občine poseben dan. V avli OŠ Pivka so nastopili na reviji otroških in mladinskih pevskih zborov Naša pomlad. Na dveh koncertih je zapelo osem otroških in štirje mladinski zbori ter en vrtčevski otroški pevski zbor. Njihovo prepevanje je spremljala uspešna zborovodkinja in strokovna spremljevalka številnih zborovskih tekmovanj Marinka Šuštar iz Ajdovščine, zato so se mladi pevci še posebej trudili za lepo in ubrano petje.

Pevci naše šole so zapeli ob klavirski spremljavi Angeline Nanut Kalič, pri zadnji pesmi pa se jim je pridružila še violinistka Eva Gorup. Poslušalci so bili nad njihovim petjem navdušeni in nagradili so jih z dolgim aplavzom.

Damjana Morel

(Skupno 141 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost