Skoči na glavno vsebino

V okviru evropskega izobraževalnega projekta Erasmus + Numeracy and Literacy through CODINGS and ROBOTIC, so se od 17. do 20. januarja, udeležile pripravljalnega obiska na Malti koordinatorica projekta mag. Mirjam Francetič, učiteljica Lucija Škvarča in Margareta Mrše, kjer so z učitelji iz šol iz Malte, Italije in Portugalske načrtovale aktivnosti in mobilnosti učiteljev, sodelujočih v projektu.

Projekt je namenjen učencem in učiteljicam 1. in 2. triade. Preko njega bomo v dveh letih razvili IKT orodja in strategije za poučevanje in delo v razredu, se učili osnov robotike in kodiranja ter učenja s tabličnimi računalniki. Skozi aktivnosti se bodo tako učenci že v začetku šolanja ozaveščali o novi sodobni tehnologiji in z njo povezanih poklicih prihodnosti.

mag. Mirjam Francetič

(Skupno 253 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost