Skoči na glavno vsebino

Tretjo nedeljo v novembru obeležujemo svetovni dan spomina na žrtve prometnih nesreč. Slogan za celotno desetletje se glasi spominjajmo se, pomagajmo, ukrepajmo.

V soboto, 19.novembra, ob svetovnem dnevu spomina na žrtve prometnih nesreč, smo se tudi na naši šoli odzvali povabilu predsednika Sveta za preventivo in vzgojo v cestnem prometu Občine Pivka g. Ernesta Margona. Zbrali smo se ob krožišču na koncu Prečne ulice in obeležili spomin na umrle in poškodovane v prometnih nesrečah skupaj z njihovimi bližnjimi, prijatelji, sodelavci in znanci.

Po uvodnih besedah g. Ernesta smo prižgali svečko, učenke pa so recitirale pesmi Toneta Pavčka z naslovoma Prometni angel in zlobni angel.

Skupaj smo izrekli željo, da bi bilo v naši občini čim manj prometnih nesreč.

(Skupno 164 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost