Skoči na glavno vsebino

Učenci OŠ Pivka smo se odzvali na povabilo Zavoda RS za šolstvo na  razpis Inovativnost in ustvarjalnost mladih za prihodnost domovine. Tako je nastala spletna stran, s katero  obeležujemo  25. obletnico samostojnosti naše države. Komisija, imenovana na ZRSŠ, pa je izbrala tudi prispevke za osrednjo prireditev v Ljubljani, ki je bila 3. junija v Plesni šoli Bolero.

Med izbranimi je bila tudi pesem naše devetošolke Karoline Marc. Tako smo se poleg nastopajoče prireditve udeležile še tri učenke, ki smo sodelovale v drugih aktivnostih,  ravnateljica in mentorica računalniškega krožka.  Tam smo si najprej ogledali generalko, za tem pa so sledile likovne in multimedijske delavnice. Ob 14.00 se je začela slavnostna prireditev z nagovorom šolske ministrice in direktorja ZRSŠ. Videli smo različne glasbene, pevske, igralske in recitacijske točke, s katerimi so se  predstavili učenci iz celotne Slovenije. Naša Karolina je svoj nastop odlično izpeljala in vsi smo bili ponosni nanjo. Polni doživetij in veselja smo se vrnili domov. Dan se nam je zdel zelo zanimiv, saj smo se tako spoznali in družili tudi z drugimi učenci.

Karolina in Megi, 9.a

(Skupno 134 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost