Skoči na glavno vsebino

Kdaj ste nazadnje kaj napisali z roko? Tako da ste vzeli pero v roko, začutili šelestenje lista in prelili svoje misli na papir?

Če ste učenec, bo vaš odgovor – prav danes, v šoli.

Če pa ste šolske klopi že zapustili, boste verjetno morali kar pomisliti. V današnjih časih si res ne znamo zamišljati, da bi bili brez računalnikov, pametnih telefonov in tablic, a na pisanje z roko ne smemo pozabiti.

To je izvirna človekova spretnost, saj nihče na svetu ne piše tako kot vi. 

Društvo Radi pišemo z roko je letos že sedmič organiziralo Teden pisanja z roko. Pobudi so se pridružili tudi učenci 6. a, 8. b in 9. b razreda, ki so pri pouku slovenščine izbrskali nekaj lepih misli in jih napisali z roko. Naj vas kakšna od teh misli posebej nagovori in se vas dotakne.

(Skupno 399 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost