Skoči na glavno vsebino

Pikice in Pike se s prestižnega tekmovanja v Nemčiji vračajo z dvema zlatima  in enim bronastim odličjem

Plesna skupina Pikice in Pike se je udeležila ELITE XV. CHEERLEADING CHANPIONSHIP – mednarodnega tekmovanja, ki je od 19.5.2018 do 21.5 2018 potekalo v Movie Parku, v Bottropu v Nemčiji.

Članska skupina Pike  je tekmovala v Senior Jazz kategoriji in je  že v predtekmovanju dosegla najvišje število točk ter se z veliko prednostjo uvrstila v finale. S čudovito  koreografijo in z odličnim nastopom v finalu, so Pike navdušile gledalce, naše navijače in sodnike ter  z veliko prednostjo pred drugo uvrščenimi prepričljivo zmagale.

V članski plesni skupini plešejo: Artur Steffe, Špela Bubnič, Urška Bubnič, Urška Korent, Sanda Husić, Suzana Husić, Teja Perenič, Anja Otoničar, Tereza Zafran, Katarina Žnidaršič, Karolina Belingar, Katja Pislak in Jerca Žvanut

Trenerka : Špela Režek

     

     

 

(Skupno 955 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost