Skoči na glavno vsebino

Pozdravljeni učenci in starši!

V tretjem tednu zaprtja šole smo se že kar dobro povezali. Še nekaj napotkov:

  • Učna snov za učence od 4.-9. razreda je objavljena tukaj.
  • Večina učiteljev je vzpostavila kanale na eAsistentu, preko katerih komunicirajo direktno z učenci. Razredniki so staršem posredovali podate za prijavo učencev. Kratek napotek, kako se povezati:  Prijavite se na spletni strani https://www.easistent.com/. Geslo je po prvi prijavi potrebno spremeniti. Novo geslo mora imeti vsaj eno veliko črko, eno številko in en znak npr. vejico ali piko. Kasneje se učenec prijavlja s tem novim geslom. Starši lahko učencu ponastavite geslo po teh navodilih.
  • Če imate starši težave pri prijavi v eAsistent za starše, mi pišite na meta.kirn@os-pivka.si

Pazite nase in na svoje.

(Skupno 11.449 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost