Skoči na glavno vsebino

V četrtek, 21.12.2023 smo s prireditvijo obeležili 120-letnico podružnice v Šmihelu in dan samostojnosti in enotnosti. Posebna zahvala gre učencem, ki so pripravili kar deset točk. Izkazali so se s pesmijo, plesom in deklamacijami in se pri tem res potrudili. Veseli smo bili tudi nastopa učiteljskega pevskega zbora. Zahvaljujemo se tudi gospodu Andreju Žužku za predstavitev knjižice, ki je bila izdana ob 120-letnici šole ter ravnateljici mag. Nadji Černetič in županu Robertu Smrdelju za prijazne in spodbudne besede. Učenci pa so seveda najbolj težko pričakali dedka Mraza, ki jih je razveselil in obdaril ob koncu prireditve. Zahvaljujemo se tudi staršem, starim staršem ter ostalim obiskovalcem, ki so z nakupom izdelkov s svojimi prostovoljnimi prispevki obogatili šolski sklad.

FOTO: Anika Udovič, devetošolka OŠ Pivka

Hvala vsem gostom, nastopajočim, staršem in ostalim obiskovalcem.

Lepe praznike in SREČNO 2024!

(Skupno 229 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost