PRVI ŠOLSKI DAN BO V PETEK, 1. SEPTEMBRA  2017.

Pouk za učence od 2. do 9. razreda se prične ob 8.15. Prvi šolski dan bosta prvi dve uri razredni uri (uvodni uri v prvem triletju) v matični učilnici, drugi dve pa po urniku.

Učenci naj s seboj prinesejo  šolsko torbo za učbenike,  peresnico,  beležko in copate.

Odvozi avtobusov:

AVRIGO:
Odvoz za linijo Selce ob 12.00
Odvoz linija Juršče in Zagorje ob 12.10

EDO TOURS
Odvoz linija Slovenska vas, Gradec ob 12.00
Odvoz linija Kal Narin Mala Pristava ob 12.10

DOMEN D.O.O.
Odvoz podružnica Šmihel 12.00.

Jutranjega  varstva ne bo.

Dežurstvo učiteljev  za učence od 2. do 5. razreda bo organizirano  od 7.00  dalje v biološki učilnici.  Prav tako bo organizirano podaljšano bivanje s popoldansko malico za vse prijavljene učence, ki ga bodo ta dan že potrebovali.

Prvošolci (tudi iz Podružnične šole  Šmihel)  se skupaj s  starši zberejo  ob 10.00 uri v dvorani Skala, kjer se bomo potrudili, da jim bo ta dan ostal v prijetnem spominu.

Veselimo se snidenja z vami!

kolektiv OŠ Pivka