Skoči na glavno vsebino

Drage učenke in  učenci!

Odločili smo se, da bomo tudi  v času pouka na daljavo izvajali  nekatere dejavnosti iz razširjenega programa (RaP). Sodelovanje je seveda prostovoljno. Učitelji, ki izvajajo ta program, bodo na šolski spletni strani pod rubriko RaP – gibanje in zdravje objavljali prispevke, naloge, izzive …  Lepo vabljeni vsi tisti, ki vam je mogoče dolgčas ali se želite samo preizkusiti v katerem izmed izzivov. Če želite, lahko učitelju, ki je objavil prispevek, pošljete tudi kakšen končni izdelek, fotografijo opravljene naloge, izziva… preko komunikacije v eAsistentu. Prav tako se lahko nanj obrnete v primeru vprašanj, težav …

Še enkrat vsi lepo vabljeni k sodelovanju!

                                                                                                                       Ekipa RaP

(Skupno 270 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost