Skoči na glavno vsebino

Iz torka na sredo smo spali kot polhki. Učiteljice so nas zjutraj komaj prebudile. Po obilnem zajtrku smo se zopet prepustili vodnim radostim. Najboljši plavalci smo se odpravili na dolgo plavalno turo od koder smo prinesli vrsto zanimivih školjk, polžkov in rakovih oklepov. Tisti, ki pa se plavalnih veščin še učijo, pa so čofotali ob obali. Prav vsi pa si že upamo potunkati glavo v morsko vodo. Nekateri smo imeli priložnost videti galeba, ki je iz svojega kljuna izgubil spolzko sipo ravno pred učiteljico Matejo. Ob tem dogodku smo imeli še poučno spoznavanje te zanimive živali.

Po kosilu smo z učiteljicami spoznavali morski svet Jadrana. Naučili smo se poimenovati prav vse školjke in polže, ki smo jih dopoldan našli v morju. Popoldansko kopanje pa je bilo najboljše, odpravili smo se na napihljiva igrala, kjer smo neizmerno uživali. Po večerji, so nam vaditeljice pripravile štafetne igre in druge športne aktivnosti. Fantje smo najbolj uživali v nogometu na mivki, punce pa v badmintonu in košarki.

Dan se je prehitro prevesil v noč.

 

   

 

(Skupno 1.141 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost