Skoči na glavno vsebino

Za nami je še predzadnji dan naše morske in sončne šole v naravi.

Zbudili smo se v sončen dan in ga kot do sedaj začeli z zajtrkom. Sledil je odhod na plažo, kjer smo uživali v morju.

Popoldan so se drugošolci z mislimi potopili v morski svet in si ogledali zanimive školjke in morske polže. Četrtošolci so si na tehniškem dnevu izdelali morski spomin. Vsi smo se pred odhodom na plažo posladkali in ohladili s sladoledom.

Sledil je še težko pričakovani zaključni večer, kjer so učeni prejeli priznanje za udeležbo v letni šoli v naravi. Prav tako so bili nagrajeni učeni, ki so tekom tedna prebivali v najbolj urejenih sobah. Sledil je ples ter odhod v posteljo.

Polni doživetji celotnega tedna smo odšli v posteljo in v pričakovanju jutrišnjega dne zaspali.

Danes nas lahko v Pivki pričakujete ob 15.00. Se že veselimo srečanja s starši.

(Skupno 576 obiskov, današnjih obiskov 2)
Dostopnost