Skoči na glavno vsebino

Mesec marec se neizbežno izteka. V tem času so praznovali žene, matere, dekleta, mučenci in »gregorčki«. Učenci 6. razredov so v ta namen vsem zaposlenim izdelali preprosto darilce-STOJALCE ZA MOBITEL.

Izdelek je enostaven, narejen je le iz enega elementa. Kljub temu so učenci spoznavali različne obdelave lesa: žaganje, rašpanje, rezkanje, brušenje, barvanje … Delali so tudi s pirografom in se seznanili z računalniško vodenim rezkalnim strojem. Učenci so poleg upoštevanja tehničnih pravil imeli možnost ustvarjalnega oblikovanja izdelka v pomladanskih motivih pa svoji presoji.  Vsak učenec je izdelal dva izdelka, enega je odnesel domov, drugega pa je podaril učiteljem na šolo.

HVALA ŠESTOŠOLCEM!

Zahval tudi SGLZŠ Postojna za izposojo CNC rezkarja.

Učitelja Mateja Mezgec Pirjevec in Marko Nabergoj

                                    

(Skupno 186 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost