Skoči na glavno vsebino

V torek, 30. junija, se je s koncertom na Osnovni šoli Alojzija Šuštarja v Ljubljani zaključilo letošnje tradicionalno druženje mladih pevcev iz vse Slovenije.

Zaradi vsem dobro znanih okoliščin je bila izvedba projekta v veliki negotovosti. Organizatorjem je na koncu vendarle uspelo, da so ob upoštevanju vseh priporočil NIJZ dogodek izpeljali. Udeležilo se ga je manj pevcev kot prejšnja leta. Med 71 mladimi glasbeniki je bilo 10 učencev naše šole – Tjaša Mankuč, Matevž Maver, Nara Pia Milavec, Ambrož Penko, Ivana Penko, Anja Sotlar, Nika Sotlar, Žiga Turnšek, Veronika Uršič in Lara Vadnjal, ter naša lanska devetošolka Neža Penko.

Kljub vsem oviram so se v šestdnevnem druženju naučili 16 pesmi in jih izvedli na koncertu, ki si ga lahko ogledate na povezavi

https://www.youtube.com/watch?v=jIMJBqEH7VE

Damjana Morel

  

(Skupno 1.115 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost