Skoči na glavno vsebino

V torek, 11. 9. 2018, je bil na Osnovni šoli Pivka izveden športni dan Igriva košarka. Organizacija in izvedba je potekala pod okriljem športnih pedagogov šole. Športni dan je bil namenjen učencem od 1. do 4. razreda. Pridružili so se jim tudi učenci iz Podružnične šole Šmihel. Učenci so izvajali vaje na poligonu, kjer so preizkušali osnovne motorične spretnosti. S štafetnimi igrami so krepili pripadnost skupini in prizadevanje za skupni cilj. Uživali so v raznih igrah z žogo, ki jih vedno znova navduši. Učitelj Miran jim je spregovoril o »fair playu«. Za pomoč pri izvedbi so poskrbeli tudi bivši učenci naše šole- Nejc Tomažič in Martin Jakovina, ki se že dalj časa ukvarjata s košarko in sta že nastopila v državni reprezentanci. Dopoldan je minil v prijetnem druženju in športnem duhu.

Miran Čeligoj

(Skupno 449 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost