Skoči na glavno vsebino

Prebudili smo se v lep sončen dan. Po zajtrku smo odšli z učitelji plavanja na plažo in pridno nadaljevali z učenjem plavanja. Poleg dejavnosti v vodi pa smo spoznali tudi Poreč in njegove značilnosti.  Večji del dneva preživimo v morju, zato smo se zvečer seznanili z živalstvom in rastlinstvom v njem. 

Med nami so se stkale prave prijateljske vezi. Spoznavamo se v drugačni luči in okoliščinah kot smo jih navajeni v šoli. Te nas bogatijo in nam pomagajo, da znamo sami poskrbeti zase in za svoje prijatelje.

Uživamo!

Nekaj utrinkov današnjega dne.

Mojčina skupina – MORSKI KONJIČKI

Bruno in njegova skupina – MORSKE ZVEZDE
Evina skupina – ROCK SWIMMERJI
Mašina skupina – BRATOVŠČINA SINJEGA GALEBA
Jure in njegova skupina – PLAVALCI 1A
Dejavnosti v morju in ob njem
Šola malo drugače

Lep pozdrav iz Poreča

(Skupno 948 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost