Skoči na glavno vsebino

V tednu, ko obeležujemo Svetovni dan otrok (20. november), nas je na šoli obiskal novinar z Radia 94. V ospredje je stopilo pet učenk in se pogumno soočilo z novinarjevimi vprašanji.

Odgovori, ki so sledili, so bili ne samo simpatični, temveč so odražali tudi edinstven pogled otrok na svet okoli sebe. Učenke so odgovarjale z iskrenostjo in spontanostjo, ki sta zaznamovali njihove odgovore.

V priloženem avdio posnetku na koncu prispevka, ki ga je pripravil Radio 94, lahko prisluhnemo celotnemu intervjuju in uživamo v neposrednih odgovorih otrok. Njihova energija in brezskrbnost so nasmejali tako novinarja kot bodo tudi vse tiste, ki bodo prisluhnili posnetku.

Svetovni dan otrok je odlična priložnost za poudarjanje pomembnosti otroškega glasu in spodbujanje raznolikosti perspektiv, ki jih prinašajo najmlajši člani naše družbe. Ob tej priložnosti se na Osnovni šoli Pivka zahvaljujemo Radiu 94 za obisk in možnost, da smo delili naš glas s širšo skupnostjo.

(Skupno 207 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost