Skoči na glavno vsebino

V prazničnem mesecu decembru  smo pomislili tudi na starejše in tiste, ki preživljajo praznike, odmaknjeni od družine.

Odzvali smo se povabilu Mlade karitas Koper in se vključili v projekt »Človek ne živi samo od kruha«. Sodelujoči učenci  so na roko napisali sporočila, v katerih so izrazili  lepe želje in  spodbudne misli, ter jih opremili z risbicami, ta pa  bodo posredovana v domove za starejše po Sloveniji, da njihovim varovancem polepšajo božično-novoletne dni.

Skupina  učencev  matične šole in podružnice v Šmihelu pa je oblikovala voščilnice, s katerimi bodo  v teh dneh razveselil starejše občane Pivke. Izročili so jih predstavnici enote Rdečega križa Pivka Viktoriji Gorjanc.

Veseli nas, da lahko z drobnimi pozornostmi  lepšamo življenje drugim,  jih spodbujamo ter  širimo dobro. Ob tem bogatimo tudi sebe.

(Skupno 163 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost