Skoči na glavno vsebino

Spet je leto naokoli in v naših toplih domovih ter na bleščeče okrašenih ulicah je zadišalo po praznikih. Vse oči so uprte v tiho božično pričakovanje in veselo rajanje ob izteku starega leta. Tudi na naši šoli smo si pričarali praznično vzdušje s prireditvijo V srcu se rodi najlepše novoletno voščilo, ki je potekala v četrtek, 22. decembra, v Skali.

Nastopajoči učenci so razmišljali o najlepšem novoletnem voščilu, radostih prazničnega časa in vrednotah, na katere pogosto pozabljamo. Svoje misli so izrazili s petjem, plesom, deklamacijami in dramsko igro ter tako odprli vrata čarobnim praznikom.

V tem prednovoletnem času pa imamo Slovenci še en razlog za praznovanje, saj bomo 26. decembra praznovali dan samostojnosti in enotnosti. Spomin na ta dan smo 23. decembra obeležili s krajšo prireditvijo v šolski avli. Učenci so se z deklamacijami in glasbo poklonili naši domovini.

127

133

Staro leto se bo kmalu poslovilo od nas in podalo roko mlademu novemu letu. Za konec še popotnica novemu letu.

Vsako novo leto je kot bel nepopisan list …
Prisrčno vas vabimo,

da ga z nami pobarvate s sanjami,
posujete z ljubeznijo,
popišete z neverjetnimi dosežki
in okrasite s čudeži.

(Skupno 272 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost