Skoči na glavno vsebino

V letošnjem šolskem letu je na šoli tekmovanje za bralno značko opravilo 316  učencev. Od 1. do 5. razreda je opravilo tekmovanje 227 ter od 6. do 9. razreda 89 učencev. Ob zaključku šolskega leta bodo vsi “bralni značkarji” nagrajeni s pohvalami. V tednu od 25. do 27. maja pa so se udeležili tudi virtualnega Festivala Bralne značke, kjer so se srečali z literarnimi ustvarjalci, in sicer prva triada z Anjo Štefan in Gajo Kos, 4., 5. in 8. razred s Primožem Suhodolčanom ter 6., 7. in 9. razred z Boštjanom Gorencem. Učenci devetih razredov, ki so opravili tekmovanje za Bralno značko vseh devet let, teh je letos 16, bodo na valeti prejeli spominsko priznanje za zvestobo knjigi vseh devet let ter knjigo Partljič.doc, ki jo  je podarilo društvo Bralna značka.

(Skupno 176 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost